Doing Business in Spain

2024-05-14

Konferencja "Doing Business in Spain"

13 maja 2024 r. Małopolski Regionalny Fundusz Poręczeniowy uczestniczył w konferencji "Doing business in Spain", która odbyła się w Krakowskim Parku Technologicznym, a zorganizowana została przez Centrum Business in Małopolska we współpracy z Polsko-Hiszpańską Izbą Gospodarczą.

Wydarzenie zgromadziło wielu przedsiębiorców z Małopolski zainteresowanych rozwojem swojej działalności na rynku hiszpańskim.

Przedsiębiorcy mieli możliwość uzyskania kompleksowej informacji o charakterystyce hiszpańskiego rynku, rodzajach form prawnych prowadzenia działalności w Hiszpanii, potencjale dla różnych sektorów gospodarki oraz specyfice kontaktów biznesowych w aspekcie kulturowym. Poruszono kwestie logistyczne i transportowe produktów, trendy rynku e-commerce, a także dostępnych form wsparcia z sektora publicznego dla firm chcących rozwijać swój biznes na rynku hiszpańskim.

Wydarzenie dostarczyło uczestnikom praktycznej wiedzy o prowadzeniu działalności biznesowej w Hiszpanii, przyczyniło się do nawiązania nowych kontaktów wśród uczestników, jak również zainspirowało do poszukiwania form wsparcia swojej firmy, wśród których znajdują się poręczenia oferowane przez Małopolski Regionalny Fundusz Poręczeniowy.

Jak możemy pomóc?

Zaznacz kwotę poręczenia
i wypełnij dane kontaktowe - dla Twojej wygody oddzwonimy lub odpiszemy.

Kwota poręczenia: 5000 zł

5000 zł600 000 zł