Open Eyes Economy Summit 2023

2023-11-20

W dniach 21-22 listopada 2023 odbędzie się Open Eyes Economy Summit.

Kraków już po raz ósmy stanie się międzynarodową stolicą ekonomii wartości. Ludzie biznesu, nauki, administracji, kultury i organizacji pozarządowych z kraju i z zagranicy spotkają się w ICE Kraków, by rozmawiać o najważniejszych tematach społeczno-gospodarczych.

Międzynarodowy Kongres Ekonomii Wartości Open Eyes Economy Summit to wyjątkowe w tej części świata wydarzenie – to jedyny w swoim rodzaju kongres ekonomiczny, w ramach którego udowadniane jest, że biznes i gospodarka powinny opierać się na wartościach społecznych. Co wyróżnia szczyt Open Eyes, to filozofia mówiąca o konieczności budowania odpowiedzialnego społeczeństwa obywatelskiego, wymagającego odpowiedzialności również od biznesu i administracji. Obrazowane są realne korzyści dla ludzi oraz środowiska, które niesie ze sobą stawianie na zrównoważony rozwój, pochylanie się nad potrzebami społecznymi, wcielanie zmian oraz wprowadzanie innowacji. Już po raz ósmy poruszone zostaną zagadnienia ekonomii wartości i działalności gospodarczej, w której wartości nie są jedynie ozdobnikiem czy dodatkiem, ale stanowią fundament i busolę działań biznesowych i wyborów konsumenckich. Motywem przewodnim Kongresu jest energia społeczna.

Główne ścieżki tematyczne tegorocznej edycji dotyczą energii społecznej, transformacji energetycznej, bezpieczeństwa zdrowotnego, sztucznej inteligencji, raportowania ESG oraz sytuacji samorządów. Oprócz tego, uczestnicy będą mogli posłuchać dyskusji na temat świata na wynajem, języka kreującego rzeczywistość, kompetencji jutra czy edukacji przyszłości.

20 listopada odbędzie się Prolog: Dzień Krakowski w Małopolskim Ogrodzie Sztuki (godz. 12:00) oraz wydarzenie Nocne Młodych Rozmowy (godz. 18:00).

21-22 listopada to dwa intensywne dni Open Eyes Economy Summit pełne dyskusji na najważniejsze tematy społeczno-gospodarcze, premiery publikacji, a także możliwość zakupów książkowych, networkingu i kontaktu ze sztuką.

Bilety i aktualny program: www.live.oees.pl

Jak możemy pomóc?

Zaznacz kwotę poręczenia
i wypełnij dane kontaktowe - dla Twojej wygody oddzwonimy lub odpiszemy.

Kwota poręczenia: 5000 zł

5000 zł600 000 zł